Hakkımızda

Yoremsel.com, Türkiye’de doğal & naturel ürünler ve organik gıda sektörüne yeni bir derinlik kazandırıyor. 2019 yılında yayına giren yoremsel.com, satıcı ve alıcıyı aynı platformda buluşturarak Türkiye’nin birçok yöremsel zenginliğini evlerinize ve işyerlerinize taşıyor.

Yerel ve organik gıdalara - ürünlere kolay ve pratik,ucuz bir şekilde ulaşabilmeniz için hazırlanan bu sayfa aynı zamanda yerel ve organik ürünler üreten girişimler için de avantajlı bir satış olanağı sağlıyor. Tüm bu hizmetler müşteriler ve satıcılar için şeffaf ve güvenli bir online alışveriş ortamı hayal edilerek tasarlandı. yoremsel.com Türkiye’nin onlarca farklı yöresini tüm zenginlikleri, tatlarıyla bir araya getiriyor.

Türkiye’de bir benzerine az rastlanabilecek bu girişim özlemini hissettiğiniz tatları sofralarınıza sunarken sizleri sağlıklı ve doğal gıda, doğal ürünler kullanmaya teşvik ediyor. yoremsel.com ile organik gıdalarınızı doğal ürünlerinizi paylaşın ya da doğal, sağlıklı gıdalar sipariş etmenin ayrıcalığına varın!


Doğal Organik Nature!

Yöresel Olan Herşey!